NOT KNOWN FACTS ABOUT کارشناسی خودرو

Not known Facts About کارشناسی خودرو

Not known Facts About کارشناسی خودرو

Blog Article

قیمت کارشناسی ماشین (کارشناسی اتومبیل)، عددی واحد نیست و به عوامل بسیاری بستگی دارد.

نحوه پرداخت خسارت مالی تصادفات خودروی متعارف و نامتعارف و میزان پوشش مالی را اینجا مطالعه نمایید.

از این رو، سالم و پلمپ بودن شاسی‌ها و ستون‌ها و همین‌طور تعیین کاربری ماشین از اهمیت بسیاری برخوردار است.

بررسی اصالت مدارک خودرو یکی از مهم‌ترین مقدمات کارشناسی خرید خودرو دست دوم به حساب می‌آید، چون وجود هر تضاد و تناقضی در مدارک، به معنی مشکوک بودن ماشین به سرقتی بودن یا غیرقانونی است.

اگر مایل به درخواست کارشناسی خودرو توسط خودرو۴۵ هستید، می‌توانید به وب‌سایت خودرو۴۵ به نشانی رفته و مشخصات ماشین خود را ثبت کنید.

این اطلاعات را دستگاهی بنام دیاگ خوانده و ویرایش می‌کند. در این قسمت کافیست کارشناس، دستگاه دیاگ را به خودرو متصل کرده و پارامترهای مهم را موردبررسی قرار دهد.

از کارشناس خیلی راضی بودم و کارشناس کاملا وقت گذاشتن و همه موارد رو چک کردن. قیمت‌گذاری هم کاملا منطقی بود و فروشنده هم قیمت رو در بازهٔ قیمتی که اعلام کردین، گذاشت.

بلاگفرصت‌های شغلیقوانین و مقرراتدرباره کارنامهحریم خصوصی

دست کشیدن: این کار شاید ساده بنظر برسد اما نیاز به تجربه دارد. اگر روی بدنه زبری یا برجستگی احساس شود، نشانگر این است که خودرو قبلا رنگ شده است.

اگر نمیتونی این موارد رو رعایت کنی، خودروی توربو شارژ نخر!! / نکات کلیدی نگهداری خودروی توربو

یکی دیگر از مراحل کارشناسی خودرو دست دوم، تست رانندگی است. در این مرحله، کارشناس مسافتی را با خودرو طی کارشناسی ماشین می‌کند تا از عملکرد بخش‌های مختلف مثل سیستم تعلیق، ترمزها، فرمان، گیربکس، شتاب‌گیری و… مطلع شود.

گیربکس وظیفه انتقال نیروی موتور به چرخ‌ها را بر عهده داشته و از این رو کارکرد کلاچ و دنده‌ها، بخشی مهم و حیاتی در کارشناسی ماشین به حساب می‌آید.

همچنین میزان کارکرد خودرو، با بررسی و کارشناسی مشخص می‌شود. در ادامه برخی از بخش‌های خودرو که در کارشناسی خودرو در محل بررسی می‌شوند را مرور می‌کنیم.

همین حالا جهت دریافت کارشناسی فوری خودرو با کارکیتا در ارتباط باشید

Report this page